COMISION 0!
Descoperiți căminul perfect pentru familia dumneavoastră!
Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere (2 dormitoare), situat în Pajura, un cartier liniștit, plin de verdeață și cu o atmosferă relaxantă.
Apartamentul, situat la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje construit în 1962, are o suprafață utilă de 57,94 mp, la care se adaugă un balcon de 4,23 mp. Compartimentarea semidecomandată separă clar zona de zi de zona de odihnă, oferind intimitate și confort.
Printre dotări se numără centrala termică proprie, ușa metalică și aerul condiționat, iar apartamentul beneficiază și de loc de parcare. Amenajările sunt mai vechi, însă păstrează starea bună de întreținere.
Situat la doar 10 minute de mers pe jos de metrou, cu acces rapid la magazine, piață și școli, acest apartament oferă combinația ideală între liniște și confort urban.
Dacă visați la un loc unde copilul dumneavoastră să crească în siguranță, unde să vă întoarceți acasă cu plăcere și să savurați momente simple de familie, această proprietate este alegerea perfectă.
Preț de vânzare 119.000 euro.
Pentru vizionari si informatii suplimentare:
Gabriel Dragomir
gabriel@okasa.ro, 0729.20.90.80



























